Corona Virüs Son Durum

Corona Virüs Haritası

Last updated: Ekim 29, 2020 - 9:08 am (+03:00)
1-910-99100-9991,000-9,99910,000+

Corona Virüs Verileri Tablosu

Country and CityTotal CasesToday casesDeathsToday deathsRecovered
USA9,120,7510233,13005,933,212
India8,040,2031,438120,56307,315,989
Brazil5,469,7550158,46804,934,548
Russia1,563,976026,93501,171,301
France1,235,132035,7850113,977
Spain1,194,681035,46600
Argentina1,130,533030,0710931,147
Colombia1,041,935030,7530941,874
UK942,275045,67500
Mexico906,8635,59590,309495663,639
Peru894,928034,3150816,688
South Africa719,714019,1110648,654
Italy589,766037,9050275,404
Iran588,648033,7140467,917
Chile505,530014,0320482,906
Germany481,0131,39210,3590332,800
Iraq463,951010,7700391,010
Bangladesh403,07905,8610319,733
Indonesia400,483013,6120325,793
Philippines375,18007,1140329,111
Turkey368,513010,0270319,181
Belgium368,33721,04811,17013223,969
Ukraine363,07506,7550148,642
Saudi Arabia346,04705,3480332,550
Pakistan331,1089086,77516312,638
Netherlands319,99107,20200
Israel312,55002,4940298,043
Poland299,04904,8490123,504
Czechia297,01302,6750119,373
Canada225,586010,0320188,867
Romania222,55906,6810159,855
Morocco207,71803,5060171,591
Ecuador164,908012,6080141,759
Nepal162,35408870121,824
Bolivia141,3211978,69422110,303
Switzerland135,65802,158065,100
Qatar131,93902300128,884
Panama131,24702,6630107,391
UAE129,02404850124,647
Portugal128,39202,395074,001
Dominican Republic125,57002,2320103,412
Kuwait123,90607630114,923
Sweden117,91305,92700
Oman114,43401,2080103,060
Kazakhstan111,1002681,8250106,059
Egypt107,03006,234099,174
Costa Rica106,55301,340064,996
Guatemala106,32003,682095,752
Japan98,11601,730090,807
Belarus95,5450969084,690
Honduras95,1995762,6521339,126
Ethiopia94,82001,451049,886
Venezuela90,8760784085,402
Austria89,49601,027061,684
China85,915474,634080,943
Armenia82,65101,243052,508
Bahrain81,0220317077,697
Lebanon75,8450602037,787
Moldova73,32101,729053,816
Uzbekistan66,313172560263,446
Hungary65,93301,578017,098
Nigeria62,37101,139058,095
Jordan61,942070007,508
Paraguay61,29001,359041,288
Ireland59,43401,896023,364
Libyan Arab Jamahiriya58,8740823032,962
Singapore57,987028057,890
Kyrgyzstan57,7985221,139149,097
Algeria57,02601,941039,635
Tunisia54,27801,15305,032
Azerbaijan52,1370699042,033
Palestine51,9480465044,985
Kenya51,8510934035,258
Myanmar49,07201,172028,636
Slovakia48,9430184011,799
Ghana47,7750316046,971
Bulgaria45,46101,197019,159
Bosnia44,73701,161027,087
Denmark43,1740715033,126
Serbia42,2080803031,536
Afghanistan41,14501,529034,237
Croatia40,9990493027,770
Greece34,299060309,989
Georgia33,8580253014,829
El Salvador32,9250967528,582
Malaysia29,4410246019,072
Macedonia28,6970963019,771
Slovenia28,215027809,667
Australia27,5628907025,225
S. Korea26,271125462124,168
Cameroon21,7930426020,117
Côte d'Ivoire20,5550124020,241
Albania20,0400493010,893
Norway19,0690280011,863
Montenegro17,3920282013,485
Madagascar16,9680244016,301
Zambia16,2850348015,559
Luxembourg15,659014709,681
Senegal15,5820322014,565
Finland15,3780354011,300
Sudan13,765083706,764
Namibia12,8060133010,929
Mozambique12,41509109,785
Lithuania12,138014404,502
Guinea11,819071010,505
Uganda11,767010607,461
Maldives11,591037010,685
DRC11,2110305010,509
Tajikistan10,900082010,070
French Guiana10,40407009,995
Angola10,074027503,693
Sri Lanka9,20501904,075
Haiti9,046023207,422
Gabon8,95705508,619
Jamaica8,851019804,379
Cabo Verde8,54809407,701
Zimbabwe8,320024207,845
Mauritania7,688016307,401
Guadeloupe7,605012602,242
French Polynesia7,26202904,842
Cuba6,727012806,107
Bahamas6,549013604,182
Botswana6,28302104,438
Malawi5,904018405,300
Swaziland5,886011605,542
Malta5,76005603,789
Trinidad and Tobago5,594010704,246
Syrian Arab Republic5,580027801,861
Djibouti5,55506105,427
Nicaragua5,514015604,225
Réunion5,47202204,630
Hong Kong5,311010505,063
Congo5,25309203,887
Suriname5,192011105,046
Latvia5,14406301,382
Rwanda5,12903504,851
Equatorial Guinea5,08308304,964
Central African Republic4,86306201,924
Iceland4,67101203,598
Estonia4,59007303,626
Andorra4,51707203,144
Aruba4,45503704,265
Mayotte4,36604402,964
Guyana4,074012303,083
Somalia3,941010403,185
Cyprus3,93002501,882
Thailand3,76345903,570
Gambia3,666011902,666
Martinique3,552030098
Mali3,530013602,667
Belize3,261295212,076
Uruguay2,98105502,481
South Sudan2,89005601,290
Benin2,64304102,330
Burkina Faso2,46606702,181
Guinea-Bissau2,40304101,818
Sierra Leone2,35407401,792
Togo2,23805401,620
Yemen2,061059901,366
New Zealand1,94962501,854
Lesotho1,9470430975
Chad1,46809701,306
Liberia1,41908201,278
Niger1,21806901,132
Vietnam1,17303501,062
Sao Tome and Principe9430150903
Curaçao907010623
San Marino8520420716
Channel Islands8330480710
Sint Maarten8050220724
Diamond Princess7120130659
Turks and Caicos Islands703060689
Gibraltar682000562
Papua New Guinea588070546
Saint Martin566090488
Burundi559010511
Taiwan550070508
Comoros517070494
Tanzania5090210183
Faroe Islands494000478
Eritrea461000405
Liechtenstein450010228
Mauritius4390100389
Isle of Man3520240321
Bhutan346100315
Mongolia340000312
Monaco337020256
Cambodia290000283
Cayman Islands239010218
Barbados234070217
Bermuda194090175
Seychelles153000149
Caribbean Netherlands150030126
Brunei148030143
Antigua and Barbuda124030115
St. Barth8300067
Saint Vincent and the Grenadines7400069
British Virgin Islands7101070
Saint Lucia6700027
Macao4600046
Dominica3800029
Fiji3302031
Timor-Leste3000029
Grenada2800024
Holy See (Vatican City State)2700015
New Caledonia2700027
Lao People's Democratic Republic2400022
Saint Kitts and Nevis1900019
Greenland1700016
Saint Pierre Miquelon1600012
Falkland Islands (Malvinas)1300013
Montserrat1301012
Western Sahara100108
MS Zaandam90200
Solomon Islands80004
Anguilla30003
Marshall Islands20000
Wallis and Futuna10001
Last updated: Ekim 29, 2020 - 9:08 am (+03:00)

Corona Virüs İstatistik Tablosu

CountryConfirmedRecoveredRecovered (%)DeathDeath (%)ActiveActive (%)
USA9,120,7515,933,21265.1%233,1302.6%2,954,40932.4%
India8,040,2037,315,98991.0%120,5631.5%603,6517.5%
Brazil5,469,7554,934,54890.2%158,4682.9%376,7396.9%
Russia1,563,9761,171,30174.9%26,9351.7%365,74023.4%
France1,235,132113,9779.2%35,7852.9%1,085,37087.9%
Spain1,194,681N/AN/A%35,4663.0%1,159,21597.0%
Argentina1,130,533931,14782.4%30,0712.7%169,31515.0%
Colombia1,041,935941,87490.4%30,7533.0%69,3086.7%
UK942,275N/AN/A%45,6754.8%896,60095.2%
Mexico906,863663,63973.2%90,30910.0%152,91516.9%
Peru894,928816,68891.3%34,3153.8%43,9254.9%
South Africa719,714648,65490.1%19,1112.7%51,9497.2%
Italy589,766275,40446.7%37,9056.4%276,45746.9%
Iran588,648467,91779.5%33,7145.7%87,01714.8%
Chile505,530482,90695.5%14,0322.8%8,5921.7%
Germany481,013332,80069.2%10,3592.2%137,85428.7%
Iraq463,951391,01084.3%10,7702.3%62,17113.4%
Bangladesh403,079319,73379.3%5,8611.5%77,48519.2%
Indonesia400,483325,79381.4%13,6123.4%61,07815.3%
Philippines375,180329,11187.7%7,1141.9%38,95510.4%
Turkey368,513319,18186.6%10,0272.7%39,30510.7%
Belgium368,33723,9696.5%11,1703.0%333,19890.5%
Ukraine363,075148,64240.9%6,7551.9%207,67857.2%
Saudi Arabia346,047332,55096.1%5,3481.5%8,1492.4%
Pakistan331,108312,63894.4%6,7752.0%11,6953.5%
Netherlands319,991N/AN/A%7,2022.3%312,78997.7%
Israel312,550298,04395.4%2,4940.8%12,0133.8%
Poland299,049123,50441.3%4,8491.6%170,69657.1%
Czechia297,013119,37340.2%2,6750.9%174,96558.9%
Canada225,586188,86783.7%10,0324.4%26,68711.8%
Romania222,559159,85571.8%6,6813.0%56,02325.2%
Morocco207,718171,59182.6%3,5061.7%32,62115.7%
Ecuador164,908141,75986.0%12,6087.6%10,5416.4%
Nepal162,354121,82475.0%8870.5%39,64324.4%
Bolivia141,321110,30378.1%8,6946.2%22,32415.8%
Switzerland135,65865,10048.0%2,1581.6%68,40050.4%
Qatar131,939128,88497.7%2300.2%2,8252.1%
Panama131,247107,39181.8%2,6632.0%21,19316.1%
UAE129,024124,64796.6%4850.4%3,8923.0%
Portugal128,39274,00157.6%2,3951.9%51,99640.5%
Dominican Republic125,570103,41282.4%2,2321.8%19,92615.9%
Kuwait123,906114,92392.8%7630.6%8,2206.6%
Sweden117,913N/AN/A%5,9275.0%111,98695.0%
Oman114,434103,06090.1%1,2081.1%10,1668.9%
Kazakhstan111,100106,05995.5%1,8251.6%3,2162.9%
Egypt107,03099,17492.7%6,2345.8%1,6221.5%
Costa Rica106,55364,99661.0%1,3401.3%40,21737.7%
Guatemala106,32095,75290.1%3,6823.5%6,8866.5%
Japan98,11690,80792.6%1,7301.8%5,5795.7%
Belarus95,54584,69088.6%9691.0%9,88610.3%
Honduras95,19939,12641.1%2,6522.8%53,42156.1%
Ethiopia94,82049,88652.6%1,4511.5%43,48345.9%
Venezuela90,87685,40294.0%7840.9%4,6905.2%
Austria89,49661,68468.9%1,0271.1%26,78529.9%
China85,91580,94394.2%4,6345.4%3380.4%
Armenia82,65152,50863.5%1,2431.5%28,90035.0%
Bahrain81,02277,69795.9%3170.4%3,0083.7%
Lebanon75,84537,78749.8%6020.8%37,45649.4%
Moldova73,32153,81673.4%1,7292.4%17,77624.2%
Uzbekistan66,31363,44695.7%5600.8%2,3073.5%
Hungary65,93317,09825.9%1,5782.4%47,25771.7%
Nigeria62,37158,09593.1%1,1391.8%3,1375.0%
Jordan61,9427,50812.1%7001.1%53,73486.7%
Paraguay61,29041,28867.4%1,3592.2%18,64330.4%
Ireland59,43423,36439.3%1,8963.2%34,17457.5%
Libyan Arab Jamahiriya58,87432,96256.0%8231.4%25,08942.6%
Singapore57,98757,89099.8%280.0%690.1%
Kyrgyzstan57,79849,09784.9%1,1392.0%7,56213.1%
Algeria57,02639,63569.5%1,9413.4%15,45027.1%
Tunisia54,2785,0329.3%1,1532.1%48,09388.6%
Azerbaijan52,13742,03380.6%6991.3%9,40518.0%
Palestine51,94844,98586.6%4650.9%6,49812.5%
Kenya51,85135,25868.0%9341.8%15,65930.2%
Myanmar49,07228,63658.4%1,1722.4%19,26439.3%
Slovakia48,94311,79924.1%1840.4%36,96075.5%
Ghana47,77546,97198.3%3160.7%4881.0%
Bulgaria45,46119,15942.1%1,1972.6%25,10555.2%
Bosnia44,73727,08760.5%1,1612.6%16,48936.9%
Denmark43,17433,12676.7%7151.7%9,33321.6%
Serbia42,20831,53674.7%8031.9%9,86923.4%
Afghanistan41,14534,23783.2%1,5293.7%5,37913.1%
Croatia40,99927,77067.7%4931.2%12,73631.1%
Greece34,2999,98929.1%6031.8%23,70769.1%
Georgia33,85814,82943.8%2530.7%18,77655.5%
El Salvador32,92528,58286.8%9672.9%3,37610.3%
Malaysia29,44119,07264.8%2460.8%10,12334.4%
Macedonia28,69719,77168.9%9633.4%7,96327.7%
Slovenia28,2159,66734.3%2781.0%18,27064.8%
Australia27,56225,22591.5%9073.3%1,4305.2%
S. Korea26,27124,16892.0%4621.8%1,6416.2%
Cameroon21,79320,11792.3%4262.0%1,2505.7%
Côte d'Ivoire20,55520,24198.5%1240.6%1900.9%
Albania20,04010,89354.4%4932.5%8,65443.2%
Norway19,06911,86362.2%2801.5%6,92636.3%
Montenegro17,39213,48577.5%2821.6%3,62520.8%
Madagascar16,96816,30196.1%2441.4%4232.5%
Zambia16,28515,55995.5%3482.1%3782.3%
Luxembourg15,6599,68161.8%1470.9%5,83137.2%
Senegal15,58214,56593.5%3222.1%6954.5%
Finland15,37811,30073.5%3542.3%3,72424.2%
Sudan13,7656,76449.1%8376.1%6,16444.8%
Namibia12,80610,92985.3%1331.0%1,74413.6%
Mozambique12,4159,78578.8%910.7%2,53920.5%
Lithuania12,1384,50237.1%1441.2%7,49261.7%
Guinea11,81910,50588.9%710.6%1,24310.5%
Uganda11,7677,46163.4%1060.9%4,20035.7%
Maldives11,59110,68592.2%370.3%8697.5%
DRC11,21110,50993.7%3052.7%3973.5%
Tajikistan10,90010,07092.4%820.8%7486.9%
French Guiana10,4049,99596.1%700.7%3393.3%
Angola10,0743,69336.7%2752.7%6,10660.6%
Sri Lanka9,2054,07544.3%190.2%5,11155.5%
Haiti9,0467,42282.0%2322.6%1,39215.4%
Gabon8,9578,61996.2%550.6%2833.2%
Jamaica8,8514,37949.5%1982.2%4,27448.3%
Cabo Verde8,5487,70190.1%941.1%7538.8%
Zimbabwe8,3207,84594.3%2422.9%2332.8%
Mauritania7,6887,40196.3%1632.1%1241.6%
Guadeloupe7,6052,24229.5%1261.7%5,23768.9%
French Polynesia7,2624,84266.7%290.4%2,39132.9%
Cuba6,7276,10790.8%1281.9%4927.3%
Bahamas6,5494,18263.9%1362.1%2,23134.1%
Botswana6,2834,43870.6%210.3%1,82429.0%
Malawi5,9045,30089.8%1843.1%4207.1%
Swaziland5,8865,54294.2%1162.0%2283.9%
Malta5,7603,78965.8%561.0%1,91533.2%
Trinidad and Tobago5,5944,24675.9%1071.9%1,24122.2%
Syrian Arab Republic5,5801,86133.4%2785.0%3,44161.7%
Djibouti5,5555,42797.7%611.1%671.2%
Nicaragua5,5144,22576.6%1562.8%1,13320.5%
Réunion5,4724,63084.6%220.4%82015.0%
Hong Kong5,3115,06395.3%1052.0%1432.7%
Congo5,2533,88774.0%921.8%1,27424.3%
Suriname5,1925,04697.2%1112.1%350.7%
Latvia5,1441,38226.9%631.2%3,69971.9%
Rwanda5,1294,85194.6%350.7%2434.7%
Equatorial Guinea5,0834,96497.7%831.6%360.7%
Central African Republic4,8631,92439.6%621.3%2,87759.2%
Iceland4,6713,59877.0%120.3%1,06122.7%
Estonia4,5903,62679.0%731.6%89119.4%
Andorra4,5173,14469.6%721.6%1,30128.8%
Aruba4,4554,26595.7%370.8%1533.4%
Mayotte4,3662,96467.9%441.0%1,35831.1%
Guyana4,0743,08375.7%1233.0%86821.3%
Somalia3,9413,18580.8%1042.6%65216.5%
Cyprus3,9301,88247.9%250.6%2,02351.5%
Thailand3,7633,57094.9%591.6%1343.6%
Gambia3,6662,66672.7%1193.2%88124.0%
Martinique3,552982.8%300.8%3,42496.4%
Mali3,5302,66775.6%1363.9%72720.6%
Belize3,2612,07663.7%521.6%1,13334.7%
Uruguay2,9812,48183.2%551.8%44514.9%
South Sudan2,8901,29044.6%561.9%1,54453.4%
Benin2,6432,33088.2%411.6%27210.3%
Burkina Faso2,4662,18188.4%672.7%2188.8%
Guinea-Bissau2,4031,81875.7%411.7%54422.6%
Sierra Leone2,3541,79276.1%743.1%48820.7%
Togo2,2381,62072.4%542.4%56425.2%
Yemen2,0611,36666.3%59929.1%964.7%
New Zealand1,9491,85495.1%251.3%703.6%
Lesotho1,94797550.1%432.2%92947.7%
Chad1,4681,30689.0%976.6%654.4%
Liberia1,4191,27890.1%825.8%594.2%
Niger1,2181,13292.9%695.7%171.4%
Vietnam1,1731,06290.5%353.0%766.5%
Sao Tome and Principe94390395.8%151.6%252.7%
Curaçao90762368.7%10.1%28331.2%
San Marino85271684.0%424.9%9411.0%
Channel Islands83371085.2%485.8%759.0%
Sint Maarten80572489.9%222.7%597.3%
Diamond Princess71265992.6%131.8%405.6%
Turks and Caicos Islands70368998.0%60.9%81.1%
Gibraltar68256282.4%N/AN/A%12017.6%
Papua New Guinea58854692.9%71.2%356.0%
Saint Martin56648886.2%91.6%6912.2%
Burundi55951191.4%10.2%478.4%
Taiwan55050892.4%71.3%356.4%
Comoros51749495.6%71.4%163.1%
Tanzania50918336.0%214.1%30559.9%
Faroe Islands49447896.8%N/AN/A%163.2%
Eritrea46140587.9%N/AN/A%5612.1%
Liechtenstein45022850.7%10.2%22149.1%
Mauritius43938988.6%102.3%409.1%
Isle of Man35232191.2%246.8%72.0%
Bhutan34631591.0%N/AN/A%319.0%
Mongolia34031291.8%N/AN/A%288.2%
Monaco33725676.0%20.6%7923.4%
Cambodia29028397.6%N/AN/A%72.4%
Cayman Islands23921891.2%10.4%208.4%
Barbados23421792.7%73.0%104.3%
Bermuda19417590.2%94.6%105.2%
Seychelles15314997.4%N/AN/A%42.6%
Caribbean Netherlands15012684.0%32.0%2114.0%
Brunei14814396.6%32.0%21.4%
Antigua and Barbuda12411592.7%32.4%64.8%
St. Barth836780.7%N/AN/A%1619.3%
Saint Vincent and the Grenadines746993.2%N/AN/A%56.8%
British Virgin Islands717098.6%11.4%N/AN/A%
Saint Lucia672740.3%N/AN/A%4059.7%
Macao4646100.0%N/AN/A%N/AN/A%
Dominica382976.3%N/AN/A%923.7%
Fiji333193.9%26.1%N/AN/A%
Timor-Leste302996.7%N/AN/A%13.3%
Grenada282485.7%N/AN/A%414.3%
Holy See (Vatican City State)271555.6%N/AN/A%1244.4%
New Caledonia2727100.0%N/AN/A%N/AN/A%
Lao People's Democratic Republic242291.7%N/AN/A%28.3%
Saint Kitts and Nevis1919100.0%N/AN/A%N/AN/A%
Greenland171694.1%N/AN/A%15.9%
Saint Pierre Miquelon161275.0%N/AN/A%425.0%
Falkland Islands (Malvinas)1313100.0%N/AN/A%N/AN/A%
Montserrat131292.3%17.7%N/AN/A%
Western Sahara10880.0%110.0%110.0%
MS Zaandam9N/AN/A%222.2%777.8%
Solomon Islands8450.0%N/AN/A%450.0%
Anguilla33100.0%N/AN/A%N/AN/A%
Marshall Islands2N/AN/A%N/AN/A%2100.0%
Wallis and Futuna11100.0%N/AN/A%N/AN/A%
Total44,774,93532,727,72173.1%1,179,2322.6%10,867,98224.3%

Corona Virüs Dünya Genelindeki Seyri

Updated on: Ekim 29, 2020 - 2:59 am (+03:00)

Corona Virüs Türkiye Seyri

Updated on: Ekim 29, 2020 - 2:59 am (+03:00)

    Sende Corona Virüs Gerçeğini Anlat